KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4264551
nr 426 4551
Gravyr
1700-tal, "Venus" 28x21
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 januari 2008
Gravyr
nr 426 4551
Gravyr
1700-tal, "Venus" 28x21
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 14 januari 2008 |